Dnes je
nadp_sk_task.gif, 16 kB

Stránky o mé práci na ZŠ Fr. Kupky v Dobrušce - výtvarné výchově, výstavách a všeličem jiném

Poslední aktualizace

(první je měsíc)
logo_vertikalni.jpg, 23kB

EU Peníze školám

Název školy, tvůrce projektu Základní škola Františka Kupky, ul. Fr. Kupky 350, 518 01 Dobruška , Mgr. Libuše Hainišová
Číslo projektu CZ.1.07/1.4.00/21.2159
Číslo a název klíčové aktivity III/2 Inovace a zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT v hodinách anglického jazyka ve 3., 4. a 5. ročníku ZŠ
Učebnice Miluška Karásková a Jiří Šádek - Start with Click new - angličtina pro 1. stupeň ZŠ - Fraus, Plzeň
Úvodem
· Předmětem projektu, který je koncipován jako udržitelný, jsou 3 sady digitálních vzdělávacích materiálů po 20 digitálních učebních materiálech zpracované na podporu výuky anglického jazyka na I. stupni ZŠ k učebnicím nakladatelství Fraus autorů Milušky Karáskové a Jiřího Šádka - Start with Click New - angličtina pro 1. stupeň ZŠ pro tematické oblasti vocabulary, grammar a writing. Tematické oblasti listening a reading nejsou součástí projektu. Také online vzdělávací prostředí MOODLE, ve kterém jsou interaktivní cvičení (digitální učební materiály) implementována, není součástí projektu a jeho provoz není hrazen z prostředků EU.
· Tematické oblasti plně korespondují se vzdělávacím obsahem vzdělávacího oboru 5.1.2 CIZÍ JAZYK RVP ZV a obsahem SERR pro úroveň A1, které by měli žáci dosáhnout.
· Digitální učební materiály by měli pomoci zapojeným žákům lépe naplňovat očekávané výstupy v 1. a 2. období v receptivních, produktivních a interaktivních dovednostech.
Sada č. 1 VOCABULARYSada č. 2 GRAMMARSada č. 3 WRITING
Poznámka
· Soubory htm s jednotlivými cvičeními mohou být umístěny lokálně na jakémkoliv počítači, takže je možné používat je off-line,
· pracovat s nimi na školní síti,
· po vypálení spouštět z CD či DVD,
· je možný upload do téměř jakéhokoliv webového prostoru či implementace do výukového prostředí - cvičení vyhovují SCORM 1.2 standardu pro výukové objekty - nutno odzkoušet, protože výukových prostředí je víc - mám vyzkoušené vzdělávací prostředí MOODLE a vřele doporučuji. Ve většině rodin mají děti přístup k internetu a práci v MOODLE zvládly celkem bez větších problémů.
· Lze s nimi pracovat i na interaktivní tabuli.
· Korektní zobrazování mám odzkoušené v prohlížečích Internet Explorer, Mozilla Firefox a Opera.
· Ve cvičeních jsou použita tlačítka „ZPĚT“, „MENU“ a „DALŠÍ“. Nejsou funkční. Pokud znáte HTML a umíte upravit zdrojový kód či umíte pracovat s Hot Potatoes, spojíte si cvičení podle toho, jak potřebujete. V Moodle při uploadu cvičení doporučuji volbu - Zobrazení - Navigace - Navigační lišta Moodlu -.
Metodika
· Pokud potřebujete ke cvičením metodiku, napište.
· V e-mailu uveďte svou pracovní pozici, školu na které působíte a důvod, proč metodiku potřebujete.
[CNW:Counter]
Valid HTML 4.01! Valid CSS!